Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Belediyeden Yangın Tatbikatı

01 Nisan 2015 Çarşamba 07:47 Belediyeden Yangın Tatbikatı Bugüne kadar birçok resmi ve özel kuruma yönelik olarak yangın tatbikatı ve yangın anı ile sonrasında yapılması gerekenler ile ilgili eğitimler veren Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri,..
Bugüne kadar birçok resmi ve özel kuruma yönelik olarak yangın tatbikatı ve yangın anı ile sonrasında yapılması gerekenler ile ilgili eğitimler veren Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, bu kez belediye personeline yönelik olarak bir eğitim ve tatbikat gerçekleştirdi.
Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı hanpınarı asfalt üretim şantiyesi ile Kızılay Mahallesinden bulunan şantiyede 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında binaların yangınlarda korunması hakkındaki yönetmelik uyarınca yapılan tatbikat öncesi katılımcılara teorik olarak bilgiler verildiği belirtildi.
İtfaiye Müdürü Halil İbrahim Başgün, Belediye İş Güvenliği Uzmanı Özden Kızıloğlu, Sivil Savunma Uzmanı Aziz Can tarafından verilen eğitimler de olabilecek muhtemel bir sağlık problemi içinde kurum hekimi Ahmet Polat tarafından personele bilgiler verildi.
Tatbikatta çalışanlara yönelik olarak yangın önleme, yangın söndürücü kullanma, yangına müdahale biçimleri hakkında bilgiler verilirken, tüm personele de yangın söndürme cihazlarının uygulamalı olarak kullandırıldığı ifade edildi. Alınan bilgiye göre yangın tatbikatlarının her ay düzenli olarak süreceği öğrenildi.

Hizmet Kategorisi İtfaiye Hizmetleriİlgili Müdürlük İtfaiye Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi