Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Harput Konuşmaları Devam Ediyor

31 Aralık 2014 Çarşamba 09:42 Harput Konuşmaları Devam Ediyor Elazığ Belediyesi ve Elazığ Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun ortaklaşa organizasyonuyla düzenlenen Harput Konuşmalarının ikincisi dün akşam Ramada Otel Firuze toplantı salonunda yapıldı
Toplantıya Elazığ’da bulunan çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Elazığ Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Varol ve Resul Şahin, STK Platformu dönem sözcüsü Prof. Dr Mehmet Şekerci ile vatandaşlar katıldı.
 Harput’un tarihi, kültürel mirasını korumak, yaşatmak ve Elazığ’ın bilgi, birikimini gün yüzüne çıkarmakla birlikte ülke gündemi ve sorunlarının uzmanlar tarafından tartışıldığı ‘Harput Konuşmaları’nın Aralık ayı toplantısında, ‘Türkiye-AB Süreci, Enerji ve Güvenlik Politikamız’ konusu ele alınırken, programın moderatörlüğünü iletişimci Aydın Demir yaptı.
Emekli Büyükelçi Murat Bilhan ile Emekli Büyükelçi Prof. Dr. Ali Engin Oba’nın konuşmacı olarak katıldıkları programda Bilhan ve Oba yaklaşık olarak 2 saat söz aldı. Son bölümdeyse ikili konuklardan gelen soruları cevaplandırdı.

Hizmet Kategorisi Tanıtım Hizmetleri
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi