Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Canları Pahasına Çalışan İtfaiyecilerimizi Kutluyorum

24 Eylül 2014 Çarşamba 22:56 Canları Pahasına Çalışan İtfaiyecilerimizi Kutluyorum Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek İtfaiye personelinin İtfaiye Haftasını kutladı
Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı İtfaiye Müdürü İbrahim Halil Başgün ve itfaiye personeli karşıladı.
 
Ziyarette açıklamalarda bulunan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, tüm itfaiyecilerin haftasını kutluyorum diyerek açıklamasına şu şekilde devam etti:
 
“Şehrimizde başarılı bir şekilde çalışmalarını yürüten itfaiye personelimize teşekkür ediyorum. Sizlerin varlığı Elazığ’da yaşayan bütün hemşerilerimize güven veriyor. Elazığ’da her türlü yangına zamanında yetişmektesiniz. Yangınlara özveriyle müdahale eden, cesaretle olayın üzerine üzerine giden, yerine göre başkasının canını kurtarmak için kendi canını feda edebilecek şuurda hareket eden sizlerin varlığı, Elazığ’da yaşayan bütün hemşerilerimizin güven içinde yaşamalarına vesile oluyor. Önümüzdeki süreç içinde İtfaiye birimimiz hem modern ekipmanıyla, araçlarıyla bu kimliği koruyacak ve daha da ilerleyecek. Buradan Türkiye’deki tüm itfaiyecilerin, İtfaiye Haftasını kutluyorum”
 
İtfaiye Haftası’nın 88. yılını kutladıklarını belirten İtfaiye Müdürü İbrahim Halil Başgün, ise ziyaret dolayısıyla Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.

Hizmet Kategorisi İtfaiye Hizmetleri
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi