Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

“Gazilik Mertebesiyle Şereflenmiş Bütün Vatan Evlatlarına Şükranlarımı Sunuyorum”

19 Eylül 2017 Salı 15:01 “Gazilik Mertebesiyle Şereflenmiş Bütün Vatan Evlatlarına Şükranlarımı Sunuyorum” Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı
Başkan Yanılmaz yayımladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Bu topraklar için canını feda etmeyi göze alarak gazilik mertebesine ulaşmış bütün vatan evlatlarına minnet borcumuz var. Bizler şanlı bayrağımızın ilelebet dalgalanması için gözünü kırpmadan mücadele eden bir milletiz. Tarihimiz sayısız zaferlerle dolu ve bunun en yakın örneğini, 15 Temmuz hain darbe girişiminin milletimizce bozguna uğratılmasında bir kez daha gördük. O günde milyonlarca vatan evladı şehit ve gazi olmak için meydanlarda canını ortaya koydu. Bizler de yaptığımız her çalışmada bu kardeşlerimize hak ettikleri saygı ve alakayı göstererek duygularına ortak olmaya çalıştık. Aziz şehitlerimizin bizlere emanetleri olan değerli aileleri ve gazilerimiz, bütün milletimizin kalbinde olduğu gibi bizler için de her daim önceliklidir.
Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor ve gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Hizmet Kategorisi Genel Hizmetlerİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi