Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Elazığspor Taraftarından Başkan Yanılmaz’a Teşekkür Ziyareti

31 Ağustos 2017 Perşembe 04:09 Elazığspor Taraftarından Başkan Yanılmaz’a Teşekkür Ziyareti Milliyetçi Elazığspor Taraftarlar Derneği Başkanı Muhammed Arslan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'a, takıma desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular
Elazığ Belediye Başkanı Mücait Yanılmaz, Milliyetçi Elazığspor Taraftarlar Derneği Başkan ve yöneticilerini makamında kabul etti.  Ziyarette konuşan Milliyetçi Elazığspor Taraftarlar Derneği Başkanı Muhammed Arslan; ” Elazığspor bugün varsa bu Başkan Mücahit Yanılmaz sayesindedir”diyerek konuşmaların söyle sürdürdü.” Milliyetçi Elazığspor taraftarı olarak bugün Elazığspor'umuzun onursal Başkanı Sayın Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyarete geldik. Elazığspor'a yapmış olduğu desteklerden dolayı arkadaşlarımızla beraber kendisine teşekkür etmeye ve desteklerini bizlerden esirgememesi adına hep beraber Mücahit başkanı mı ziyarete ettik. Kendisinden Allah razı olsun. Bugün Elazığspor var ise bu Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz beyefendi sayesindedir. Kendileri her zaman Elazığspor kulübümüzün ve taraftarımızın yanında olmuştur. Ben tekraren Elazığspor’a tüm taraftar gruplarına katkılarından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a Elazığ adına çok teşekkür diyorum.”dedi.
Daha sonra bir Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz dernek yöneticilerinin ziyaretinden mutluluk duyduğunu ifade ederek, şunlarıifade etti. “ Öncelikle Milliyetçi Elazığspor Taraftar Grubuna ve Elazığspor maçında tribünlerden gösterilen birlik, beraberlikten dolayı çok teşekkür ediyorum.  Esasında futbolcular sahada ne kadar oynarsa oynasın tribünlerdeki seyirci desteği çok önemli bir güçtür. O gücü de futbolcularımız arkasında hissettiği an oyun düzeni de değişiyor ve daha inançla, azimle oynuyor. Elazığspor almış olduğu bu son iki galibiyeti ile önümüzdeki maçlarda da galibiyet sayısını artıracaktır. Bu inançla yolumuza devam ediyoruz. Elazığspor'u daha iyi noktalara, daha güzel yerlere getireceğiz. Ben tekraren özellikle taraftar grupları olarak hepinize tebriklerimi sunuyorum. Milliyetçi Elazığspor taraftar grubu olarak da ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz hep birlikte bir yola çıktık. Bu yolda azimle, kararlılıkla, inançla yolumuza devam edeceğiz.”dedi.
Konuşmaların ardından Milliyetçi Elazığspor Taraftarlar Derneği Başkanı Muhammed Arslan  ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından Başkan Yanılmaz’a çeşitli hediyeler takdim edildi.

Hizmet Kategorisi Sportif Hizmetlerİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi