Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Elazığ Belediyesi’nden 41 Ayda 11 Bin M2 Yürüyüş Yolu

23 Ağustos 2017 Çarşamba 16:18 Elazığ Belediyesi’nden 41 Ayda 11 Bin M2 Yürüyüş Yolu Elazığ Belediyesi şehre kaliteli yaşam alanları kazandırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor
Daha kaliteli yaşanabilir bir şehir hedefi doğrultusunda şehrin dört bir yanında vatandaşların ulaşabilir spor alanlarına kavuşması amacıyla hizmete sunulan spor merkezleri, semt sahaları ve mahalle içi fitness alanlarının yanı sıra yürüyüş yolları kazandırmaya yönelik çalışmalar da doludizgin sürüyor.
Vatandaşların modern ve rahat koşullarda spor yapmalarına olanak sağlamak amacıyla şehrin farklı noktalarında sürdürülen yürüyüş yolları çalışmaları doğrultusunda Üniversite Koşu yolu, Mustafa Temizer Caddesi, Karşıyaka Mahallesi, Cahit Dalokay Caddesi, Malatya Caddesi ve Zübeyde Hanım Caddesi ile Doğukent Mahallesi’nin yanı sıra Korgeneral Hulusi Sayın Caddesi’nde kauçuk kaplama yürüyüş yolu yapımı çalışmaları tamamlandı.
41. ayında şehre 29 semt sahası, 84 fitness alanının yanı sıra toplam 11 bin m2 yürüyüş yolu kazandıran Elazığ Belediyesi, vatandaşlara yepyeni yaşam alanları kazandırmaya yönelik çalışmalarını sürdürecek.

Hizmet Kategorisi Sportif Hizmetlerİlgili Müdürlük Fen İşleri Müdürlüğüİlgili Proje Yürüyüş Ve Bisiklet Yolları Projesi
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi