Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Geleceğin Basketbolcuları Yetişiyor

03 Ağustos 2017 Perşembe 16:13 Geleceğin Basketbolcuları Yetişiyor Elazığ Belediyesi yaz tatilinin başlamasıyla birlikte çocukları yetenekleri ve ilgileri doğrultusunda sporla buluşturmaya devam ediyor. Yorucu bir eğitim-öğretim döneminin ardından çocukların verimli bir yaz tatili geçirmelerini amaçlayan ‘Haydi Çocuklar Spora’ kampanyası kapsamında açılan basketbol kursu yoğun ilgi görüyor
Elazığ Belediyesi Ulaşım Spor Kulübü çocukların yaz tatillerini daha verimli geçirmesi, öğrenirken eğlenmesi ve sportif becerilerini artırması için başlattığı kurs serisine yüzme ve futbol kurslarının ardından, basketbolu da ekledi. Kültür Park spor tesislerinde 5-15 yaş grubu kız ve erkek çocuklarına Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere haftada üç gün uzman antrenörler eşliğinde basketbol eğitimi veriliyor.
Spor ahlakıyla donatılarak, genç yeteneklerin keşfedilmesini hedefleyen Elazığ Belediyesi tarafından sunulan kurslara katılan çocukların, yetenekleri doğrultusunda gelişimlerine katkı sağlanırken, çocuklarının eğlenerek profesyonel bir ekipten eğitim almaları aileler tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.
Yoğun ilgi gören ve 115 çocuğun katıldığı kurs sonunda yetenekli çocuklar Elazığ Belediyesi Ulaşımspor altyapısında eğitimlerine devam edecekler.
Aileler, çocuklarının yaz tatillerini daha aktif ve verimli geçmesini sağlayan kursların çocuklarının geleceğine önemli katkılar sağlayacağına inandıklarını belirterek, sunulan olanaklardan dolayı Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ettiler.

Hizmet Kategorisi Sportif Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi