Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Kpss'de ‘Son Tekrar’

05 Mayıs 2017 Cuma 07:50 Kpss'de ‘Son Tekrar’ 21 Mayıs'ta yapılacak olan KPSS sınavına girecek adayların başarılarını daha da artırmak amacıyla Elazığ Belediyesi ve KPSS hazırlık kursu PEGEM Akademi kursu işbirliğiyle dört günlük ücretsiz ‘Son Tekrar’ semineri bugün start aldı
Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen seminere Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ülke çapında tanınan uzman eğitmenlerin yanısıra sınava girecek birçok aday katıldı. Seminerde bir konuşma yapan KPSS hazırlık kursu PEGEM Akademi  sahibi Murat Dağhan,  katkılarından dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti.
Düzenlenen seminere gelerek adaylara destek olan Başkan Yanılmaz ise yaptığı konuşmada: ”Aklımızın erdiği günden itibaren hep imtihandan geçiyoruz. Dünyadaki hiçbir sınav ölüm kalım değil, kendinizi strese sokmaya gerek yok. Ancak bilgili, donanımlı olmak bilmek için de Sınava daha hazırlıklı gitmek bir başkasına göre bir adım önde olmak gerekir. Bu hazırlıklar onun göstergesidir. Sizlere tavsiyem en birinci olmanın yollarını aramanızdır. KPSS sınavında Türkiye birincisi bu salonundan niye çıkmasın. KPSS sınavında derece yapmış ilk beş Elazığlı adayları belediye olarak ödüllendirilecektir. Hepinize başarılar diliyorum” dedi. daha sonra PEGEM Akademi  sahibi Murat Dağhan tarafından seminere katkılarından dolayı Başkan Yanılmaz'a plaket takdim edildi.

Haberle İlgili FotoğraflarHizmet Kategorisi Eğitim Hizmetleriİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi