Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Zabıta’nın Çalışmaları Ulusal Basında

03 Mayıs 2017 Çarşamba 17:24 Zabıta’nın Çalışmaları Ulusal Basında Elâzığ Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar yerel ve ulusal basında geniş yer bulmaya devam ediyor
Türkiye’deki belediyelerin zabıta etkinliklerinin tamamının yer aldığı “Zabıta” dergisinin şubat-mart aylarını kapsayan 99. sayısında, Elazığ Belediyesi zabıtasının hizmetleri ve personelin çevre duyarlılığı ile ilgili yapmış olduğu fidan dikim çalışmaları geniş yer buldu.
Elazığ Belediyesi’nin ulusal medyada ses getiren birçok çalışmaya imza atmış olmasıyla ilgili bir açıklama yapan Elâzığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:
“Daha kolay ve kaliteli yaşanılabilir bir şehir olma yolunda belediye olarak birçok projeyi, sosyal ve kültürel etkinliği hayata geçirmeye devam ediyoruz. Her alanda büyük bir özveri ve titizlik içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımız mevcut. Birçok konuda örnek teşkil eden çalışmalarımız var. Bu açıdan ulusal medyada yer almış olmamız da bizler için asla tesadüf değildir” dedi.

Hizmet Kategorisi Zabıta Hizmetleriİlgili Müdürlük Zabıta Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi