Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Elazığ Belediyesi Spor Merkezlerine Yoğun İlgi

02 Aralık 2016 Cuma 14:34 Elazığ Belediyesi Spor Merkezlerine Yoğun İlgi Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yapılan yeni düzenlemeyle akşam 17.00-22.00 saatleri arasında erkeklere hizmet vermeye başlayan Elazığ Belediyesi Spor Merkezleri’nde incelemelerde bulunarak, vatandaşlarla birlikte spor yaptı

"Sporcu kimliğiyle tanınan Başkan Yanılmaz, toplumun tüm kesimlerini spor yapmaya davet etti"

Elazığ Belediyesi’nin Ataşehir ve Mustafapaşa mahallelerinde bulunan spor merkezleri kadınlardan sonra baylara da hizmet vermeye başladı. Pazar günü hariç 08.00-16.00 saatleri arasında bayanlara hizmet veren spor merkezleri, 17.00-22.00 saatleri arasında ise baylara hizmet veriyor.

Ataşehir Mahallesinde bulunan spor merkezinde önce incelemelerde bulunan, ardından da spor yapan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “7 den 70’e sporu bir yaşam felsefesi haline getirmemiz gerekiyor. Kadınlarımızı ve kızlarımızı gündüzleri, erkeklerimizi de akşamları spor yapmaya davet ediyorum” dedi.

Kentin değişik mahallelerinde de yeni spor merkezleri açacaklarının müjdesini veren Başkan Yanılmaz, “Toplumun her kesimine spor yapma imkanı sağlayabilmek için gündüz bayanlara hizmet veren spor merkezlerimizi, akşam seanslarıyla da erkeklerin hizmetine açtık. Bütün hemşerilerimizi uzman spor hocalar eşliğinde spor yapmak üzere bu merkezlerimize davet ediyorum. Vatandaşlarımıza spor merkezlerine erişim noktasında kolaylık sağlamak amacıyla farklı mahallelerde de spor salonları açmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Hizmet Kategorisi Sportif Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi