Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Elazığ Belediyesi Spor Merkezleri Kapılarını Baylara Açıyor

28 Kasım 2016 Pazartesi 18:35 Elazığ Belediyesi Spor Merkezleri Kapılarını Baylara Açıyor Elazığ Belediyesi’nin gündüz saatlerinde kadınlara hizmet veren Mustafapaşa ve Ataşehir mahallelerinde yer alan spor merkezleri, akşamları ise kapılarını baylara açıyor
‘Sağlıklı yaşam mutlu yaşam’ sloganıyla toplumun tüm kesimlerini sporla buluşturmayı hedefleyen Elazığ Belediyesi, 7’den 70’e herkese spor yapabilme olanağı sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar çerçevesinde çocuklara yönelik Mustafapaşa Mahallesi’nde bulunan Elazığ Belediyesi Spor Merkezi’nde 6-13 yaş aralığında çocuklara yönelik ücretsiz taekwondo kursuları, Mustafapaşa ve Ataşehir mahallelerinde yer alan spor merkezlerinde ise bayanlara uzman eğitmenler eşliğinde ücretsiz spor yapma olanağı sağlanıyor. Yapılan yeni düzenlemeyle de gündüz 08.-15.00 saatleri arasında kadınlara hizmet veren Mustafapaşa ve Ataşehir mahallelerinde yer alan spor merkezleri, akşamları ise 17.00-22.00 saatleri arasında baylara hizmet verecek. Sporla tanışmak veya sporu hayatlarının bir parçası haline getirmek isteyen baylar da, pazar günleri hariç haftanın 6 günü koşu bandı, kondisyon bisikleti, eliptik bisiklet, ağırlık istasyonu, mekik sehpası gibi aletlerle uzman spor eğitmenleri eşliğinde spor yapabilme fırsatı yakalayacaklar.
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Mustafapaşa ve Ataşehir mahallelerinde yer alan spor merkezlerine kayıt yaptırmak isteyen bayların, gün içinde 17.00-22.00 saatleri arasında merkeze başvurmaları gerektiği bildirildi.

Hizmet Kategorisi Sportif Hizmetlerİlgili Müdürlük Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi