Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Camiler, Modern Cihazlarla Temizlenmeye Devam Ediyor

09 Kasım 2016 Çarşamba 14:32 Camiler, Modern Cihazlarla Temizlenmeye Devam Ediyor Elazığ Belediyesi her gün yüzlerce kişinin ibadetlerini gerçekleştirdiği camileri daha sağlıklı ve steril koşullara kavuşturmak için çalışmalarını titiz bir şekilde sürdürüyor
Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kent merkezindeki rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra belli periyotlarla mahallelerde gerçekleştirdiği kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler yapılan çalışmalar kapsamında Abdullahpaşa Mahallesi Batı Sitesi Camii’nde vakumlu halı yıkama makineleriyle halıların temizliğini gerçekleştirirken bir yandan da 80 derecelik buharlı temizlik aracıyla abdesthaneyi de detaylı bir şekilde dezenfekte etti.
BATI SİTESİ CAMİİ İMAMI: “BELEDİYEMİZ TEMİZLİK HİZMETİNİ HİÇ AKSATMIYOR”
Temizlik noktasında ibadethanelere gösterilen hassasiyetin ve önemin farkında olduğuna vurgu yapan Batı Sitesi Cami İmamı Veli Bozkurt, her gün yüzlerce kişinin aynı ortamı paylaştığını ve aynı havayı soluduğunu belirterek, “Cami ve müştemilatında gereken hijyen koşullarının sağlanması için belediye ekiplerinin hiç aksatmadan gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarından çok memnunuz. Kendi adıma ve cami cemaati adına Elazığ Belediye Başkanı Sayın Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ediyorum” dedi. 
Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili “Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir genelinde halkın yoğun olarak kullandığı otobüs duraklarının, karaçalı çeşmelerinin, çocuk oyun gruplarının ve kaldırımların yanı sıra cami ve mescitlerde yapılan çalışmaların aralıksız bir şekilde devam edecek” denildi.

Hizmet Kategorisi Temizlik Hizmetleriİlgili Müdürlük Temizlik İşleri Müdürlüğüİlgili Proje Cami - Taziye Evi - Muhtar Ofisleri Projesi
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi