Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Başkan Yanılmaz, Toplu Taşıma Sistemi Rehabilitasyon Projesi’ne İlişkin İstişarelerini Sürdürüyor

24 Ağustos 2016 Çarşamba 08:20 Başkan Yanılmaz, Toplu Taşıma Sistemi Rehabilitasyon Projesi’ne İlişkin İstişarelerini Sürdürüyor Elazığ Belediyesi vatandaşların ulaşım hizmetlerinden daha konforlu, daha güvenilir ve daha rahat yararlanmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Toplu Taşıma Sistemi Rehabilitasyon Projesi ile ilgili istişarelerde bulunmak üzere farklı kesimlerle bir dizi istişare toplantısı gerçekleştirdi.
İlk olarak ETSO Başkanı İdris Alan, Memur-Sen’i Temsilen Murat Ergen, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Hasan Uzun, STK Platformu Sözcüsü Hacı Ormanoğlu ve üyelerle bir araya gelen Başkan Yanılmaz, daha sonra da
Elazığ Şoförler Odası üyeleriyle bir araya geldi.
Her iki istişare toplantısında projeye ilişkin çalışmalar hakkında gerçekleştirilen sunumun ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Yanılmaz, “Elazığ’da toplu taşımacılığın daha düzenli ve sistematik olmasını sağlamak, aynı zamanda esnaf ve vatandaşlar için maksimum fayda sağlayacak bir düzenlemeye ilişkin çalışmalarımız sürüyor. Bu amaçla farklı kesimlerle bir araya gelerek, istişareler gerçekleştiriyoruz. Sonuçta esnafımızın rahat ve huzurlu bir hizmet sunmasına olanak sağlayacağı, hem de şehir trafiğinin rahatlayacağı sistemin daha rahat olacağı bir yapıyı hep birlikte oluşturacağız, birlikte karar vereceğiz” diye konuştu.
Ulaşımın bir kentin en önemli problemlerinden biri olduğuna vurgu yapan Başkan Yanılmaz, “Amacımız hemşehrilerimizin varmak istedikleri noktaya en hızlı, en konforlu ve en ekonomik şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Bu yapıyı en iyi şekilde hayata geçirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Hizmet Kategorisi Ulaşım Hizmetleriİlgili Müdürlük Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi