Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Elazığ Belediyesi’nden Türbelere Ücretsiz Ulaşım

21 Haziran 2016 Salı 16:27 Elazığ Belediyesi’nden Türbelere Ücretsiz Ulaşım Elazığ Belediyesi tarafından Harput’tun manevi ikliminde önemli bir yere sahip olan türbelere, Ramazan ayında ücretsiz ulaşım seferleri başlatıldı
Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Harput’un manevi kültürünün gelişiminde önemli bir yere sahip olan alim ve ulema türbeleri, vatandaşlar tarafından yoğun olarak ziyaret ediliyor. Elazığ Belediyesi de vatandaşların türbe ziyaretlerinde kolaylık sağlamak amacıyla ücretsiz otobüs seferleri başlattı.
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Ramazan ayı ve bayram süresince Harput’ta otobüs güzergahında bulunmayan türbelere yönelik ücretsiz otobüs seferleri düzenlendiği belirtilerek, “Vatandaşlarımıza türbe ziyaretlerinde kolaylık sağlamak amacıyla 11-30 ve 18.30 saatleri arasında, birer saat aralıklarla ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecektir. Merkezden ilk olarak 11.30’da hareket eden otobüslerimiz Sarahatun Meydanı, İmam Efendi, Hacı Hulusi Efendi, Kazım Efendi güzergahından Fatih Ahmet Baba türbesine intikal edecektir” denildi.

Hizmet Kategorisi Ulaşım Hizmetleriİlgili Müdürlük Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi