Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

İtfaiye Müdürlüğünden DSİ Bölge Müdürlüğüne Eğitim

18 Haziran 2014 Çarşamba 16:49 İtfaiye Müdürlüğünden DSİ Bölge Müdürlüğüne Eğitim Toplumu yangın ve yangın anında yapılması gerekenler hakkında bilinçlendirmek adına, bugüne kadar birçok seminer ve tatbikat gerçekleştiren Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü son olarak Devlet Su...
Toplumu yangın ve yangın anında yapılması gerekenler hakkında bilinçlendirmek adına, bugüne kadar birçok seminer ve tatbikat gerçekleştiren Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, son olarak Devlet Su İşleri (DSİ) 9.Bölge Müdürlüğü personeline yönelik olarak yangın ve yangın anında yapılması gerekenler hakkında bir seminer verdi. Eğitimin ardından ise temsili bir yangın tatbikatı gerçekleştirildi.
 
Eğitime DSİ 9.Bölge Müdür Yardımcısı Naim Pıhtılı, Eğitim Şube Müdürü Hacı Akgül ve DSİ Bölge Müdürlüğü çalışanları katılırken, Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü İbrahim Halil Başgün tarafından verilen seminer öncesi bir değerlendirme yapan DSİ 9.Bölge Müdürlüğü Personel ve Eğitim Şube Müdürü Hacı Akgül, desteklerinden dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve onun şahsında İtfaiye Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ederek verilen eğitimin son derece önemli olduğunu vurguladı.
 
Seminerde bir değerlendirme yapan Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü İbrahim Halil Başgün ise şehrin yangın güvenlik tedbirini artırmak adına bu tür seminer ve tatbikatların önemli olduğunu vurgulayarak bu eğitim programlarının periyodik olarak süreceğini belirtti.
 
Verilen seminerin ardından ise DSİ 9.Bölge Müdürlüğü bahçesinde küçük bir yangın tatbikatı gerçekleştirildi ve olumsuz durumlar karşısında yapılması gerekenler hakkında personellere uygulamalı eğitim verildi.

Hizmet Kategorisi İtfaiye Hizmetleriİlgili Müdürlük İtfaiye Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi