Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Elazığ Belediyesi, Akıllı Şehirler Konferansı’nda Tanıtım Yapıyor

04 Mayıs 2016 Çarşamba 18:10 Elazığ Belediyesi, Akıllı Şehirler Konferansı’nda Tanıtım Yapıyor Elazığ Belediyesi, Kamu Teknoloji Platformu tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı kapsamında, Akıllı Şehir olma yolunda hayata geçirdiği projelerinin tanıtımı amacıyla, bir stant açtı
Teknolojik ve akıllı şehirler oluşturmak amacıyla başlayan Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansında, Elazığ Belediyesi ile birlikte yedi belediye stant açarak, akıllı kent uygulamaları ve projelerini tanıtıyor. Elazığ Belediyesi tarafından açılan stant, farklı kesimlerin ziyaretleriyle büyük ilgi görüyor.
Rixos Grand Ankara Oteli’nde başlayan konferansa, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Daire Başkanı Özgür Güven, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ile çok sayıda şirket yöneticileri katıldı.
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, konferansın ikinci gününde düzenlenecek ‘Türkiye’de Akıllı Şehirlere Dönüşüm ve Başarı Hikayeleri’ konulu panele konuşmacı olarak katılacak.

Hizmet Kategorisi Tanıtım Hizmetleri
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi