Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Asri Mezarlıkta Ara Yollar Yenileniyor

15 Nisan 2016 Cuma 08:10 Asri Mezarlıkta Ara Yollar Yenileniyor Elazığ Belediyesi Asri Mezarlık ara yollarında beton parke döşeme çalışmaları başlattı
Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, hava koşullarının normale dönmesiyle birlikte çalışmalarını hızlandırdı. Yapılan çalışmalar kapsamında Asri Mezarlık’ta kabir ziyaretinde bulunan vatandaşların sıkıntı yaşamamaları için ara yollar bakıma alınarak, beton parke döşemesi gerçekleştiriliyor.
Elazığ Belediyesi tarafından, başta Asri ve Harput mezarlık alanları olmak üzere mezarlıklarda yeni düzenleme çalışmaları kapsamlı bir şekilde sürdürülüyor.
Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından Asri Mezarlıkta 2015 yılında gerçekleştirilen çalışmalar doğrultusunda 168 adet sıra mezar defin işlemine hazır hale getirilerek, bu alanlara su şebeke  hattı çekilmiş ve 3 adet yeni çeşme yapımı tamamlanmıştı. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte başlatılan çalışmalar doğrultusunda ise su şebeke hattı bulunmayan Asri Mezarlık üst kısımlarına 2500 metre uzunluğunda yeni su hattı döşeniyor. Yoğun bir şekilde sürdürülen çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Hizmet Kategorisi Yol ve Altyapı Hizmetleriİlgili Müdürlük Fen İşleri Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi