Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Su Faturaları Artık Ptt Şubelerinden de Ödeniyor

06 Kasım 2015 Cuma 14:33 Su Faturaları Artık Ptt Şubelerinden de Ödeniyor Elazığ Belediyesi su faturalarının ödenmesi konusunda abonelerine yönelik önemli bir kolaylığı hayata geçirdi
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Elazığ PTT Başmüdürü Bedri Evran arasında imzalanan protokolle, vatandaşlar Elazığ Belediyesi veznelerinden gerçekleştirdikleri su faturası ödemelerini, PTT veznelerinden de ödeyebilecekler.
Elazığ PTT Başmüdürü Bedri Evran, vatandaşların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmet sunduklarını belirterek, hayata geçirilen yeni uygulamadan dolayı Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür etti. Evran, “5 Kasım itibariyle yeni uygulama hayata geçti. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.
BAŞKAN YANILMAZ: “HEMŞEHRİLERİMİZİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK ADIMLAR BİR BİR HAYATA GEÇİRİLECEKTİR
Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise göreve geldikleri andan itibaren vatandaşın hayatını kolaylaştıracak pek çok yeniliği hayata geçirdiklerini ifade ederek, “Su faturalarının tahsilatının PTT şubelerinden yapılabilmesi için protokol imzaladık. Bu protokol gereği vatandaşlarımız, PTT şubelerinden su faturası tahsilatlarını yapabilecekler. Vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştıracak adımlar bir bir hayata geçirilecektir” diye konuştu.
Abonelerine daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan Elazığ Belediyesi tarafından daha önce E-Belediye hizmetleri kapsamında hayata geçirilen on-line sorgulama ve ödeme hizmetleri, e-devlet ile entegrasyon gibi yeniliklerin ardından şimdide PTT ile yapılan protokolle, vatandaşlara su faturalarını PTT veznelerinde ödeme imkanı sağlandı.
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacı doğrultunda abonelerimizin fatura ödemelerinde zaman açısından kolaylık sağlayacak bir uygulamayı hayata geçirdik. Vatandaşlarımız faturalarını Belediye vezneleri, Belediye web sayfamızdaki Borç Sorgulama ve Ödeme sayfasından, bankalara verecekleri otomatik ödeme talimatlarıyla ve kendilerine en yakın PTT şubesine giderek ödeyebilecekler. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacı doğrultusunda çalışmalarımız devam edecek” denildi.

Hizmet Kategorisi E-Belediye Hizmetleriİlgili Müdürlük Bilgi İşlem Müdürlüğü
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi