Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   

Acılı Günlerinde Vatandaşımızın Yanındayız

24 Ekim 2015 Cumartesi 16:31 Acılı Günlerinde Vatandaşımızın Yanındayız Elazığ Belediyesinin ALO 188 ücretsiz cenaze hizmeti ve ücretsiz cenaze nakil hizmeti vatandaşlardan takdir topluyor
Elazığ Belediyesi tarafından geçtiğimiz Ocak ayında hizmete sunulan ALO 188 Cenaze hattı hizmeti sayesinde vatandaşların tek telefonuyla Belediye ekipleri harekete geçerek, din görevlisi nezaretinde cenaze yıkama, kefenleme, dini yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve defin işlemlerini 7/24 esasıyla ücretsiz olarak sunuyor.
Elazığ Belediyesi cenaze hizmetleri kapsamında, soğutma sistemine sahip 8 cenaze nakil aracıyla şehir içi, şehir dışı cenaze nakil hizmetlerini de yine 7/24 esasıyla, ücretsiz olarak sunuyor. Talepler doğrultusunda ülkenin dört bir yanına gerçekleştirilen ücretsiz cenaze nakil hizmeti, takdir topluyor. Vatandaşlar, zor günlerinde yanlarında yer alarak, tek telefonla tüm cenaze hizmetlerini ayaklarına getiren Elazığ Belediyesi’nin hizmetinin memnuniyet verici olduğunu ifade ediyorlar.
Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Sosyal belediyecilik ilkemiz doğrultusunda insan odaklı hizmetlerimiz her zaman önceliğimizdir. Bu ilkemiz doğrultusunda pek çok çalışmamız arasında özel bir yeri bulunan ücretsiz cenaze hizmeti ve ücretsiz cenaze nakil hizmetiyle de vatandaşlarımıza zor ve acılı günlerinde destek sağlıyoruz. Cenaze hizmeti ve şehir içi, şehir dışı nakiller için vatandaşlarımızın tek bir telefonu yeterli oluyor. 153 Beyaz Masa’ya gelen talep doğrultusunda ekiplerimiz harekete geçerek, din görevlimiz eşliğinde gerekli tüm cenaze hizmetlerini haftanın 7 günü, 24 saat ücretsiz olarak sunuyor. Elazığ Belediyesi olarak vatandaşlarımızın acılarını paylaşarak, destek sağlamak için, tüm cenaze hizmetlerini ücretsiz sağlamayı sürdüreceğiz” denildi.

Hizmet Kategorisi Mezarlık Hizmetleri
   Çağrı Merkezi
(424) 248 47 01
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
@2016 Elazığ Belediyesi