EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ ÖDEMELERİNDE SON GÜN 2 ARALIK
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2019 yılı 2’nci taksit ödemeleri, 2 Aralık Pazartesi günü sona erecek.
![EMLAK VE ÇEVRE TEMİZLİK VERGİSİ ÖDEMELERİNDE SON GÜN 2 ARALIK](https://www.elazig.bel.tr/i/dosya/haber/WhatsApp_Image_2019-11-26_at_12.29.37.jpeg/jpg-90-1168-657)
- 26.11.2019 08:44 - Güncelleme: 26.11.2019 08:44
Elazığ Belediyesi’nden yapılan açıklamada, emlak ve çevre temizlik vergisine ait ikinci taksit ödemelerinin 2 Aralık Pazartesi günü mesai bitimine kadar yapılması gerektiği hatırlatıldı. Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, "Emlak ve çevre temizlik vergisi borcu olan mükelleflerin, ödemelerini 2 Aralık günü mesai bitimine kadar belediye merkez binada yer alan veznelerden veya belediye tahsilat gişelerinden nakit ya da kredi kartıyla yapabilirler. Mükellefler ödemelerini ayrıca www.elazig.bel.tr adresi üzerinden de gerçekleştirebilirler" denildi.