Başkan Şerifoğulları’ndan Nevruz Bayramı Mesajı
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları baharı müjdeleyen 21 Mart Dünya Nevruz Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
![Başkan Şerifoğulları'ndan Nevruz Bayramı Mesajı](https://www.elazig.bel.tr/i/dosya/haber/baskan-serifogullari-ndan-nevr_1616244411_Wizob2.jpeg/jpg-90-1168-657)
- 20.03.2021 15:44 - Güncelleme: 20.03.2021 15:44
Başkan Şerifoğulları, mesajında şunları kaydetti: “Nevruz Bayramı, binlerce yıldır Orta Asya’dan Balkanlara geniş bir coğrafyada büyük bir heyecan ve coşkuyla kutlanmaktadır. Ecdadımızdan bize miras, bolluk ve bereketin, kardeşliğin, barışın ve umudun sembolü Nevruz Bayramı’nı kutluyor; kardeşlik, huzur, sevgi ve barış içinde geleceğe yol almamıza vesile olmasını diliyorum.”